Notification Toggle

Ücretsiz uygulama programıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.74 MB
  • Version 3.7.4
  • Dil İngilizce
  • Firma j4velin
Bildirim çubuğundaki özellikleri ile Notification Toggle, daha pratik bir kullanım sunuyor.

Notification Toggle, sayesinde bildirim çubuğunuzdaki kısayolları kullanarak işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Notification Toggle, bildirim çubuğunuza Wifi, bluetooth ve diğer programları ekleminizi sağlar.

 Ayrıca cihazınızın ses modlarını tek bir dokunuşla aktifleştirebilirsiniz. İsteğinize göre uygulamaların renk ve ikonlarını değiştirebilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Batarya, kamera, flashlight gibi kısa yollara da sahip Notification Toggle ile aydınlık modu sayesinde ekran ışığınızı da ayarlamanız mümkün. Küresel konumlama özelliğine de sahip bu uygulama sayesinde veri kullanımını görebilir, mobil veri ayarlarını da kolaylıkla yapabilirsiniz.

 Lockscreen ve Rebort özellikleri ile cihazınızı kilitleyebilir, Wallpaper özelliğiyle de cihazınızın ekran görüntüsünü ayarlayabilirsiniz. Dinlediğiniz müziği cihazınızın kilidini açmadan tek bir dokunuşla değiştirebilir, duraklatabilir veya başlatabilirsiniz.Bildirimlerinizi kolayca görebildiğiniz, ayarlamalarınızı hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bu uygulama ile artık işlemlerinizi tek bir dokunuşla yapabilir, gerek duymadığınız kısayolları kendi kullanım şeklinize göre ayarlayabilirsiniz.

 El feneri özelliğini de ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca kullanabilir, GPS ve senkronize işlemlerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulamayı sizde hemen indirin, cihazınızın daha pratik olmasını sağlayın.

 

Daha Fazla Göster
Notification Toggle indir